Dodane przez admin dnia 24 kwiecień 2013

BEZPIECZNA SZKOŁA NA WESOŁO - 2013

18 kwietnia zaprosiliśmy do naszej szkoły TEATR „WPROST” ZE SZCZECINA. Aktorzy przedstawili sztukę pt: "BEZPIECZNA SZKOŁA NA WESOŁO".

BEZPIECZNA SZKOŁA NA WESOŁO - 2013

• W przestawieniu uczestniczyli uczniowie 6 klas: I a, II a, II d, III a, III b, IV a.
  • Spektakl miał na celu: nauczyć zasad bezpiecznego poruszania się po mieście, podstawowych zasad ruchu drogowego.
  • Jednocześnie w zabawny i lekki sposób wyczulił młodych uczniów na istniejące niebezpieczeństwa i jak ich się ustrzec.
  • Uczniowie mieli okazję poznać, albo przypomnieć sobie zasady kulturalnego zachowania się w środkach komunikacji.

Wyjątkowa ekspresja sceniczna aktorów oraz interaktywny i komediowy charakter spektaklu sprawił, że dzieci na długo zapamiętają Bąbelka i pana Policjanta.

Zabawy było co niemiara!!! Dziękujemy aktorom - Brawo!

Notatka: p. Anna Olejnik