Dodane przez admin dnia 12 grudzień 2013

Uczniowski Klub Sportowy "Zapasy Kołobrzeg" - 2013

Uczniowski Klub Sportowy "Zapasy Kołobrzeg" przy Szkole Podstawowej nr 5 został założony w marcu 2002 roku jako Komitet Założycielski. Jedną z inicjatorek powstania Klubu (obok Władysława Olejnika) jest Hanna Rydzkowska-Fortuna (Dyrektor SP nr 5 Kołobrzeg), w Komitecie swe funkcje sprawowali również Florian Kulczyński (były reprezentant w rzucie młotem) oraz Arkadiusz Korniowski. Zapisy trwają cały rok. Trening obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, akrobatykę, trening siłowy, naukę techniki walki. Zawodnicy są objęci opieką lekarską (okresowe badania prowadzone przez lekarza sportowego. Waga i wzrost nie są istotne! Wystarczy ogólnie dobry stan zdrowia i chęć systematycznego treningu! W czasie zajęć panuje miła atmosfera, tworzona przez doświadczonego trenera, mającego długoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Zajęcia prowadzi II-krotny Wicemistrz Europy Władysław Olejnik.

Treningi:
Hala Milenium