Dodane przez admin dnia 05 grudzień 2016

Budowniczy zamków z SP5 - 2016

Mili uczniowie, z przyjemnością prezentuję zdjęcia z naszej szkolnej wystawy makiet średniowiecznych zamków.

Budowniczy zamków z SP5 - 2016

Uczniowie klas piątych wykonali makiety wzorowane na istniejących do dziś średniowiecznych zamkach. Tworząc swoje prace przekonali się jak trudno jest wykonać zamek nawet jeżeli jest on tylko z papieru, brystolu czy też ze styropianu. W tych historyczno-plastycznych zmaganiach pomogli im również rodzice za co bardzo Państwu dziękuję.
Wasza praca została doceniona wielkim zachwytem uczniów wszystkich klas BRAWO !!! plus oczywiście najlepsze oceny.
Bardzo dziękuję wszystkim budowniczym za zaangażowanie i pomysłowość i gratuluję kreatywności.

Notatka: p. K. Marchowiecka