Dzień otwarty - 2017
Dodane przez admin dnia 26 marzec 2017

Dzień Otwarty - 2017

Dzień Otwarty - 2017

16 marca 2017 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty, podczas którego przygotowano szereg atrakcji. Członkowie Bractwa Rycerskiego zaprezentowali sposób wykonania kolczugi, a wszystkie dzieci mogły przymierzyć zbroję rycerską. W sali gimnastycznej na przedszkolaków czekały zabawy z chustą animacyjną. Dzieci zasiadły w ławkach, jak ich starsi koledzy. Spróbowały również swoich sił w grach matematycznych. W Sali Doświadczania Świata miały chwilę na relaks i wyciszenie.
Rodzice przyszłych pierwszoklasistów uczestniczyli w spotkaniu z Panią Dyrektor, specjalistami i przyszłymi wychowawcami.
Impreza miała na celu ukazanie atrakcyjności naszej oferty edukacyjnej, a także kształtowanie w przedszkolakach pozytywnych uczuć związanych ze środowiskiem szkolnym.

Notatka: p. E. Smaruj