Dodane przez admin dnia 17 październik 2016

Zajęcia z koszykówki dla najmłodszych - 2016

Zajęcia z koszykówki dla najmłodszych dzieci "Kotwiczka 50" w Kołobrzegu przy Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2016/2017 już ruszyły. Za nami pierwsze spotkania dzięki którym poszerzamy wachlarz zajęć sportowo – rekreacyjnych dla naszych podopiecznych, dajemy możliwość rozwijania swoich pasji, zainteresowań i gwarantujemy ciekawe spędzenie czasu na sportowo. Obecnie ok. 15 uczniów bawi się z nami w koszykówkę . Czekamy na więcej i zapraszamy do aktywnego spędzania czasu wolnego z nami.

Notatka: p. P. Myszyński