Dodane przez admin dnia 15 maj 2012

Dni Ziemi - 2012

Koło "Młodych Przyrodników", z dziećmi ze świetlicy pod opieką p. A. Olejnik i p. B. Ponikiewskiej zorganizowało uliczną zabawę kończącą "Święto naszej planety-Ziemi", które trwało od 22.04-25.04.2012r. wyszliśmy na ulicę przy naszej szkole z żonkilami, motylami i pytaniami dotyczacymi ciekawostek o Ziemi, zachowania się w lesie, parkach, czyli tam gdzie mieszkają zwierzątka i człowiek jest tylko gościem.

Dni Ziemi - 2012

Za dobrą odpowiedź nagradzaliśmy rozmówcę żonkilem.
-Skąd wzięliśmy kwiaty?
- Wcale ich nie zerwaliśmy, bo są ozdobą na grządkach i w parkach. Sami je skręcilismy z papieru.
Wyszły przepiękne! Sami zobaczcie zdjęcia!