Dodane przez admin dnia 14 grudzień 2016

ZAWODY MINI PIŁKI RĘCZNEJ – MISTRZOSTWA MIASTA KOŁOBRZEG. – 2016

Dnia 1.12.2016 r. odbyły się zmagania gminne miasta Kołobrzeg w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Do męskiej rywalizacji stanęły zespoły ze szkół: SP5, SP3, SP6, SP8 i SP4. Naszą szkołę reprezentowali: Chażyński Kacper, Ciesielski Patryk, Zatorski Aleksander, Kozioł Olivier, Michalak Kuba, Orliński Jakub, Milczarek Kacper oraz Gryń Jakub. Chłopcy walczyli dzielnie i do ostatniego gwizdka ale musieli w tym dniu uznać wyższość przeciwników i w końcowym rezultacie zajęli V miejsce.

Po zmaganiach męskich przyszedł czas na rozgrywki dziewcząt. Do zawodów stanęły trzy szkoły: SP5, SP6 i SP8. Naszą drużynę tworzyły: Kalocińska Joanna, Przybytkowska Natalia, Urzendowska Julia, Łapczuk Patrycja, Dzikiewicz Kornelia, Kamecka Kornelia, Ćwityńska Weronika, Boruszczak Emilia, Mikołajczyk Paulina, Stiegenta Wiktoria. W pierwszym meczu z zespołem SP8 Nasze dziewczęta odniosły wysokie zwycięstwo, pewnie pokonując rywalki 7:2 (wszystkie bramki zdobyła Kornelia Dzikiewicz). Drugi mecz decydował więc o pierwszym miejscu w turnieju a w nim trzeba było ograć zespół SP6, który równie wysoko pokonał zawodniczki z SP8. Ostatecznie również dziewczyny musiały tego dnia uznać wyższość rywalek i zadowolić się II miejscem.

Naszym zawodnikom i zawodniczkom należą się ogromne brawa. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Notatka: p. J. Szcześniak