Dodane przez admin dnia 09 grudzień 2015

Kiermasz świąteczno - mikołajkowy - "Kołobrzeskie Mikołajki 2015" - 2015

6 grudnia 2015 r. w godzinach 11.00 - 14.00 przy scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyła się ogólnomiejska impreza dla dzieci "Kołobrzeskie Mikołajki 2015". Niezależnie od programu artystycznego, realizowanego na scenie, na terenie widowni plenerowej, można było dokonać zakupów na kiermaszu świąteczno - mikołajkowym, złożonym ze stoisk przygotowanych przez działające w Kołobrzegu i okolicach przedszkola, szkoły, instytucje opiekuńczo - wychowawcze, itp. Szkoła nasza,również brała udział w tym przedsięwzięciu, gdzie mieliśmy możliwość sprzedaży na kiermaszu artykułów wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim klasom, które przygotowały przepiękne ozdoby świąteczno - mikołajkowe na kiermasz, a także rodzicom za aktywne zaangażowanie (szczególne podziękowania dla mamy Oliwii Sokołowskiej z klasy III B oraz dla taty Weroniki Kałużnej z klasy II B). Ze sprzedaży "wytworów prac dziecięcych" zebraliśmy łącznie 855 złotych. Pieniążki te zostaną wykorzystane na zakup drobnych pomocy dydaktycznych na potrzeby szkoły.

Kiermasz przygotowały panie ze świetlicy klas I - III: p. Bożena Ponikiewska i p. Patrycja Łagoda oraz uczennica z klasy II B Weronika Kałużna.

Notatka; p. B. Ponikiewska / Zdjęcia do Galerii: p. B. Ponikiewska oraz p. P. Myszyński