Dodane przez admin dnia 08 luty 2017

SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY - 2017

W piątek – 3 lutego br. nasi uczniowie wspólnie z nauczycielami bawili się podczas szkolnego balu karnawałowego. Zabawę prowadził Pan Paweł, który w roli DJ-a i zarazem wodzireja roztańczył niejedną osobę. Zorganizowano również ciekawe konkursy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Galeria zdjęć z imprezy najlepiej obrazuje radosne buzie uczestników wydarzenia, a także nietuzinkowe stroje karnawałowe, pieczołowicie przygotowywane na tę właśnie okazję!

Notatka: opiekunowie Parlamentu Uczniowskiego p. Magdalena Korytowska i p. Łukasz Połuboczko