Dodane przez admin dnia 16 kwiecień 2012

Fair Friends 2012

Dnia 27. marca 2012 r. do naszej szkoły przyjechali z wizytą goście z Berlina Pankow. Przeprowadzili oni - w ramach projektu "Fair Friends 2012" - warsztaty dotyczące wiedzy o krajach Unii Europejskiej, w których wzięli udział uczniowie klas IVb, Va i Vb. Podczas zabaw uczestnicy musieli wykazać się zarówno wiedzą, jak i refleksem. Wszyscy świetnie się bawili, pamiętając że zajęcia te to jedynie rozgrzewka przed właściwymi rozgrywkami, połączonymi z turniejem piłkarskim, który odbędzie się pod koniec maja w Berlinie. Runda finałowa rozegrana zostanie natomiast w naszej szkole w pierwszym tygodniu czerwca.