Dodane przez admin dnia 24 czerwiec 2015

ACH,CÓŻ TO BYŁ ZA BAL … - 2015

19 czerwca mieliśmy okazję przeżyć nasz pierwszy prawdziwy bal.

ACH,CÓŻ TO BYŁ ZA BAL … - 2015

19 czerwca mieliśmy okazję przeżyć nasz pierwszy prawdziwy bal. Przygotowania zaczęliśmy pod czujnym okiem pani Aldony, już miesiąc wcześniej na próbach poloneza. Na początku wszystko wydawało nam się za trudne, za poważne, ale z czasem okazało się, że ten taniec nie jest wcale ani trudny, ani staromodny, ale dostojny i piękny. W końcu nadszedł tak wyczekiwany przez nas dzień balu. Odświętnie ubrani zatańczyliśmy nasz najpiękniejszy taniec… dostojny i uroczysty nastrój widać było na naszych twarzach, a łzy wzruszenia u zebranej publiczności. Potem już wspaniała zabawa przy świetnej muzyce. Podczas przerw czekał na nas smaczny poczęstunek, a słodką niespodzianką w czasie balu był pyszny tort ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Mimo zmęczenia i późnej pory, niektórzy rodzice wspominali jeszcze początki swoich pociech w tej szkole. Przecież to było tak niedawno… Wszystkim , którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej imprezy, która na długo pozostanie w naszej pamięci , serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania za poświęcony czas i cierpliwość kierujemy dla pani Aldony Przybylskiej – naszej trenerki tańca i polecamy się na przyszłość, jako wyjątkowo uzdolniona grupa ;-)

SZÓSTOKLASISCI 2015

Notatka: p.A. Waleriańczyk