Dodane przez admin dnia 29 marzec 2015

I b w muzeum Patria Colbergiensis - 2015

Szkoła oprócz tego, że uczy kształtuje również postawy i przekonania. Dużo miejsca poświęcamy wychowaniu patriotycznemu. Świadomość swoich korzeni, to jego ważny element.

I b w muzeum Patria Colbergiensis - 2015

W dniu 26 marca 2015r. uczniowie z klasy I b odwiedzili nowe kołobrzeskie muzeum - Patria Colbergiensis. Muzeum mieszczące się w piwnicach ratusza posiada bogate zbiory przedmiotów, dokumentów, broni. Przewodnikiem po dziejach Kołobrzegu była Pani dyrektor muzeum. Bardzo ciekawie opowiedziała pierwszakom historię naszego miasta.
To była wspaniała lekcja historii.

Notatka: p. Małgorzata Chmiel