Dodane przez admin dnia 24 styczeń 2010

"Baśnie polskie" - 2010

20 stycznia 2010r. uczniowie klas II b, II c, III a i III c wybrały się na spektakl teatralny "Baśnie polskie".

"Baśnie polskie" - 2010

Artyści z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza zaprosili dzieci na fascynujące spotkanie z niecodziennymi postaciami, które chętnie dzielą się swoją mądrością i doświadczeniem.

Janek i Marysia, którzy za sprawą intrygi Boruty i Rokity znależli się w krainie baśni, poznali tam Skarbnika, Zbója Madeja i Smoka Wawelskiego. Spotkanie baśniowych dzieci z kazdym z nich to okazja do pokazania skutków podejmowania niewłaściwych wyborów i konfrontacji różnych postaw życiowych.

Całe przedstawienie zachęca do czytania "Baśni polskich", bo przecież: "...od wieków dobro kształtują w człowieku".