Tydzień Papieski. Koncert ulubionych pieśni religijnych Świętego Jana Pawła II (dzień trzeci) - 2018
Dodane przez admin dnia 17 maj 2018

W środę 16 maja w naszej szkole rozbrzmiewały przepiękne pieśni i piosenki religijne na chwałę Bogu Ojcu i ku wspomnieniu naszego Świętego Patrona. Uczniowie z klas IVa, IVb, IVc i IVd pod kierunkiem p. Ewy Krzewiny, p. Elżbiety Kamińskiej oraz p. Krystyny Zachaczewskiej zaprezentowali wszystkim pozostałym uczniom, nauczycielom i rodzicom z naszej szkoły swoje niezwykłe talenty wokalne. Radosny śpiew unosił się ku niebu. Pomiędzy utworami mogliśmy wysłuchać archiwalnych przemówień Papieża Jana Pawła II. Na koniec koncertu wszyscy zebrani wspólnie zaśpiewali ulubioną pieśń oazową naszego wspaniałego Patrona, doskonale znaną „Barkę”. Atmosfera koncertu była rewelacyjna. Składamy podziękowania wszystkim uczestnikom i wykonawcom koncertu. Szczególne podziękowania składamy Panu Tomaszowi Krzewinie, który opracował nam aranżacje muzyczne do poszczególnych utworów. Dziękujemy Pani Ewie Krzewinie, Pani Elżbiecie Kamińskiej oraz Pani Anecie Żarskiej za ogromne zaangażowanie w przygotowanie i profesjonalny przebieg koncertu.

Notatka: p. Elżbieta Kamińska