Dodane przez admin dnia 11 listopad 2012

III SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ - 2012

Tradycją SP 5 w Kołobrzegu stało się organizowanie szkolnego konkursu pieśni patriotycznej. Pieśni patriotyczne należą do tej grupy pieśni, które stają się coraz bardziej "historią" szczególnie dla kolejnego pokolenia Polaków.

III SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ - 2012

Celem konkursu jest ocalenie od zapomnienia pieśni patriotycznych i uczczenie zbliżającej się 94 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Do konkursu zgłosiło się 33 uczniów z klas I- VI. Jury miało trudny wybór, uczniowie doskonale przygotowali się do tego przedsięwzięcia.

Oto wyniki :

• I miejsce - Agata Kramarz klasa IV c
  • I miejsce - Emilia Mielech klasa IV c
  • I miejsce - Maja Mackojć klasa IV a
  • II miejsce - Kinga Kubiak klasa I c
  • Wyróżnienie - Nikola Żytowiecka klasa III b
  • Wyróżnienie - klasa III a: Szopik Jan, Chlebos Małgosia, Tadrowska Amelia, Leszczyński Miłosz, Stępień Nikola.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!

Organizatorami konkursu byli : p. A. Przybylska , p. H .Zawada , p. K.Marchowiecka.

Notatka: p. Aldona Przybylska