Dodane przez admin dnia 10 marzec 2013

Spotkanie z pisarzem Wiesławem Piechotą - 2013

Dnia 27.02.2013r. odbyło się spotkanie z pisarzem Wiesławem Piechotą. Poeta jest autorem wielu wierszy i opowiadań zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Podczas spotkania autor zaprezentował kilka swoich wierszy i opowiadań traktujących o przyrodzie, przygodach dzieci oraz zwierząt.

Spotkanie z pisarzem Wiesławem Piechotą - 2013

Po przeczytaniu kilku z nich zadano autorowi szereg interesujących pytań, na które chętnie i w sposób ciekawy udzielał odpowiedzi. Dzieci były zainteresowane od kiedy Wiesław Piechota pisze, skąd czerpie inspiracje, z której ze swoich książek jest najbardziej zadowolony, czemu został autorem książek dla dzieci itp.

Spotkanie było bardzo ciekawe i przebiegło w miłej atmosferze. Na koniec uczniowie mieli okazję zdobyć dedykację oraz autograf pisarza. Dzieci podziękowały wspaniałemu gościowi za pięknie spędzony czas, wręczając bukiet kwiatów oraz słodki upominek, który pozwoli poecie miło wspominać wizytę w naszej szkole.

Organizatorzy spotkania: p. Alicja Duwe i p. Marta Aleksandrowicz.

Notatka: p. Alicja Duwe