Dodane przez admin dnia 17 wrzesień 2018

13. 09.2018- klasy I A, B, C integrują się w Parku Rozrywki w Zieleniewie
W czwartek pierwszy raz pierwszaki naszej szkoły mogły wspólnie z wychowawcami uczcić swoje pasowanie na ucznia: śmiechem, zabawą, radością.

13. 09.2018- klasy I A, B, C integrują się w Parku Rozrywki w Zieleniewie
Wszyscy jeździli na koniu Jumban, (był bardzo cierpliwy) pędzili na jeepie, ćwiczyli skręty na „zwariowanych samochodzikach”, kręcili się w beczkach, zwiedzali Dziki Zachód: bank, więzienie, muzeum, labirynt. Atrakcji nie zabrakło nawet dla smakoszy słodyczy. Każdy uczestnik zabawy wybrał sobie ulubiony smak loda.
Udana zabawa szybko się skończyła, ale uczniowie klas pierwszych już wiedzą, że mogą dotrzeć w to miejsce z Rodzicami. Zdjęcia zachęcają wszystkich do odwiedzenia wesołego miejsca.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Notatka: p. Anna Olejnik