Dodane przez admin dnia 16 czerwiec 2011

Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne - 2011

Dnia 29 kwietnia 2011 r. w godz. 10.00 – 13.30 w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyły się eliminacje miejskie Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne” pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg, organizator Regionalne Centrum Kultury.

Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne - 2011

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch kategoriach konkursu:

Klasy I - III

• Wojciech Michalski kl. I a – wyróżnienie – opiekun p. Anna Olejnik
  • Maciej Iwańczyk kl. III a – wyróżnienie – opiekun p. Aneta Nowak
  • Anna Pietrzak kl. III a – opiekun p. Aneta Nowak
  • Mikołaj Odyniec kl. III a – opiekun p. Wojciech Czaplewski

Klasy IV - V
  • Jakub Świder kl. VI b – opiekun p. Anna Ziółkowska
  • Sandra Trenkler kl. VI c – opiekun p. Anna Ziółkowska
  • Jakub Świder kl. IV c – opiekun p. Anna Ziółkowska

Koordynatorami z ramienia szkoły były: p. Magdalena Korytowska, P. Anna Głąbik, p. Jolanta Gruszczyńska.