Dodane przez admin dnia 30 listopad 2016

Strefa Kibica - 2016

Ostatni i bardzo emocjonujący mecz w tym roku rozegrany został w hali Milenium przez Kotwicę Kołobrzeg podejmującą Max Elektro Sokół Łanicut - obecnie najlepsza drużyna w I Lidze. Tradycyjnie podczas przerwy między II a IV kwartą odbył się konkurs rzutów do kosza dla dzieci. Tym razem nagrody i upominki dla uczestników konkursu, zostały ufundowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu.
Bardzo dziękujemy w imieniu dzieci :)

Notatka: p. P. Myszyński