Dodane przez admin dnia 04 marzec 2014

Zajęcia sportowe - 2014

W dniach 17.02-21.02. 2014 roku w godzinach 10:00-12:00 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu odbywały się pozalekcyjne zajęcia sportowe. Podczas ferii zimowych szkoła zorganizowała zajęcia, w których mógł wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły bez względu na wiek.

Zajęcia sportowe - 2014

W trakcie tych pięciu dni w zajęciach udział wzięło 86 uczniów.
Zajęcia prowadzone były przez nauczyciela Macieja Wachowskiego i cieszyły się dużą frekwencją.
Dzieci ćwiczyły z wielką chęcią i zaangażowaniem poznając elementy techniki piłki nożnej, poprawiając motorykę rywalizując w duchu FAIR-PLAY.
Były również przeprowadzone krótkie wykłady na temat aktywności fizycznej i jej roli w życiu każdego człowieka.
Jest to kontynuacja zajęć sprzed wielu lat i mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów powrócimy do tej formy zajęć sportowych.

Notatka: p. Maciej Wachowski