WYRÓŻNIENIE dla „PIĄTECZKI” w Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych w Kołobrzegu - 2016
Dodane przez admin dnia 05 maj 2016

W piątek 29 kwietnia 2016r. o godz. 10:00 nasi bardzo utalentowani uczniowie z zespołu teatralnego „PIĄTECZKA” pod kierunkiem Elżbiety Kamińskiej, wystąpili jako pierwsi podczas prezentacji teatralnych na dużej scenie w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. W tegorocznym Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych występowało, aż osiem zespołów teatralnych, my otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE za humorystyczne przedstawienie pt. „Zabawa w śpiącą królewnę” wg. scenariusza Zofii Wójcik w reżyserii Elżbiety Kamińskiej. Nasi mali aktorzy rewelacyjnie bawili się swoimi rolami za co im dziękujemy i gratulujemy sukcesu!!! Składamy gratulacje laureatom przeglądu. Ogromne podziękowania za wsparcie i zaangażowanie należą się również wszystkim rodzicom naszych młodych artystów. W najbliższym czasie będzie możliwość obejrzenia wyróżnionego przedstawienia, w którym wspaniale występowało, aż dwudziestu uczestników z klas I – V.

Notatka: p. E. Kamińska