Dodane przez admin dnia 07 październik 2018

Wycieczka do Sarbska - 2018

Październik dla klas drugich naszej Szkoły zaczął się niezwykle ciekawie i na pewno zostanie w pamięci dzieci bardzo długo. W chłodny poniedziałkowy poranek, wszyscy uczniowie drugich klas wraz z wychowawczyniami, wybrali się na niezwykle ciekawą wycieczkę do Sarbska, gdzie znajduje się Fokarium „Sea Park”. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zwiedzanie całego obiektu, kino 3D i film o morskich potworach, mini zoo z rzadko spotykanymi ptakami, place zabaw i spotkanie z uroczym wielorybem Błękitkiem, który poprowadził z dziećmi interesującą rozmowę. Jednak najwspanialszą niespodzianką tego dnia było spotkanie z uroczymi fokami szarymi i uszatkami kalifornijskimi. Foki pokazały swoje niebywałe umiejętności, swój artyzm, ale i ogromną inteligencję. Po pokazach, zabawie i nabyciu upominków, dzieci zjadły pyszny obiad i można było wyruszyć w drogę powrotną.
Do Sarbska zapewne powróci niejeden mały podróżnik, ponieważ każdy już tęskni za tym miejscem, czego przykładem są wykonane na lekcji plastyki prace: „ Moje wrażenia z wycieczki do Sarbska”.

Notatka: p. I.Górecka, p. A.Czechowicz, p. A.Nowak