Pierwsza "Zielona szkoła" uczniów z klasy I c
Dodane przez admin dnia 08 październik 2007

26 września 2007 roku uczniowie z klasy I c wraz z p. Anią Olejnik wzięli udział w wycieczce do Dźwirzyna.

Wyjazd do Dźwirzyna dostarczył dzieciom wiele emocji.
Uczniowie rozpoczęli dzień od śniadania w ośrodku "Joanna". Następnie z ogromną radością bawili się na placu zabaw: zjeżdżalnie, huśtawki i drabinki należały do nich. Dzieci wzięły także udział w slalomie sprawnościowym, w którym wygrali wszyscy. Ważnym wydarzeniem było zwiedzenie Oceanarium (mini wystawy), gdzie można było zobaczyć ryby oceaniczne, mureny, rekina, nadymkę, skrzydlicę, krewetki i kraby.
Dzieci z klasy I c spędziły dzień na zabawie i nauce. Miały wspaniałą okazję, aby poznać się lepiej, zaprzyjaźnić i zintegrować.

Serdecznie dziękujemy sponsorowi - pani Joannie Gallus, właścicielce ośrodka "Joanna" za przygotowanie tej niesamowitej wycieczki.