Dodane przez admin dnia 03 październik 2016

Zawody lekkoatletyczne Memoriał im. M. Barty - 2016

Dnia 27.09.2016 r. odbył się memoriał im. Michała Barty czyli nic innego jak zmagania lekkoatletyczne. Wśród uczestników nie mogło więc zabraknąć Naszych uczniów. Reprezentację Naszej szkoły tworzyli: Marzec Marcin, Strzelecki Łukasz, Wiedeński Maksymilian, Dzikiewicz Kornelia, Sagan Karolina, Makarewicz Wiktoria, Kamecka Kornelia, Milczarek Kacper, Zatorski Aleksander, Makarewicz Jakub oraz Juszczak Wojciech. Nasi uczniowie zdobyli 7 medali: 2 złote, 2 srebrne oraz trzykrotnie sięgali po brąz. Złoto zdobyli: Marzec Marcin w rzucie oszczepem (27,5 m) deklasując rywali w tej konkurencji oraz Dzikiewicz Kornelia, rzucając na odległość 16,80 m. Medale srebrne zdobył dwukrotnie Strzelecki Łukasz (skok w dal oraz oszczep) a po brąz sięgali Sagan Karolina (600m) oraz Kamecka Kornelia (skok w dal i rzut oszczepem). Wszyscy pozostali uczniowie uzyskali również bardzo dobre miejsca w klasyfikacji końcowej zawodów. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Notatka: p. J. Szcześniak