Dodane przez admin dnia 18 kwiecień 2018

PIERWSZY KROK DO KARIERY, CZYLI VIII EDYCJA MAM TALENT - 2018

10 kwietnia w naszej szkole odbyła się VIII edycja Szkolnego Konkursu MAM TALENT. Konkurs został zorganizowany, aby wyszukiwać nowe talenty wśród naszych uczniów (zgodnie z przyznanym tytułem SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW). Młodzi artyści z oddziału przedszkolnego oraz klas I- VII mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności muzycznych, wokalnych, tanecznych i recytatorskich przed kolegami i koleżankami , którzy często nawet nie zdawali sobie sprawy z ich umiejętności. Uczestnicy przez pewien czas pod okiem nauczycieli doskonalili swoje talenty, aby pokazać je szerszej widowni. Wykonawcy mieli możność doskonalenia swoich umiejętności artystycznych poprzez konfrontację z innymi wokalistami, tancerzami i muzykami. Okazało się, że nie tylko uczniowie posiadają niezwykłe zdolności. Rewelacyjna publiczność, czyli nasi uczniowie i nauczyciele, reagowała żywiołowo. Dopingowali, oklaskiwali i wspierali jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent. Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili podczas występów koleżanek i kolegów. Niektórzy zapowiadają swój udział za rok. Wszystkim laureatom gratulujemy występu, a publiczności dziękujemy za wspaniałą atmosferę i entuzjastyczne przyjmowanie kolejnych występujących.

Największe uznanie publiczności zdobyli:
Aleksandra Korzeniowska - taniec Becky G "Shower"
Zespół klasowy VI C - piosenka Golec uOrkiestra "Ściernisko"
Maria Kamińska - piosenka "Jesteśmy jagódki"

Notatka: p. Anna Ziółkowska