"Jeżyk na jesiennym spacerze” – rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego - 2014
Dodane przez admin dnia 09 grudzień 2014

W listopadzie b.r. ogłosiliśmy konkurs plastyczny pod hasłem „Jeżyk na jesiennym spacerze” przeznaczony dla oddziałów zerowych i klas pierwszych. Prace plastyczne zachwyciły nas bogactwem pomysłów i kreatywnością małych twórców.
Dzięki hojności Prezesa Miejskiej Energetyki Cieplnej w Kołobrzegu – p. Mariusza Dziury – autorzy najpiękniejszych prac zostali obdarowani wspaniałymi prezentami – przyborami plastycznymi.
Bardzo dziękujemy Sponsorowi i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Notatka: p. Małgorzata Chmiel, p. Aneta Czechowicz, p. Aneta Nowak