Dodane przez admin dnia 17 marzec 2018

Konkurs „Baw się historią - Kołobrzeg moje miasto” - 2018

14 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 w Kołobrzegu odbył się VIII POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY „Baw się historią - Kołobrzeg moje . Miło nam poinformować, iż reprezentacja naszej szkoły w składzie: Antonina Pasikowska III B, Nikodem Ochociński III B, Julian Sak III C, Antoni Gryń III D zdobyła II miejsce.

Konkurs „Baw się historią - Kołobrzeg moje miasto” - 2018

Uczniowie w czasie konkursu musieli się wykazać znajomością historii Kołobrzegu oraz wspaniałą sprawnością fizyczną.
Gratulujemy!

Media: