Dodane przez admin dnia 05 luty 2013

Święto Babci i Dziadka w klasie III b - 2013

Dnia 24 stycznia z okazji Święta Babci i Dziadka w klasie III b odbyła się wspaniała impreza.

Święto Babci i Dziadka w klasie III b - 2013

W swojej pięknie udekorowanej sali, przy zastawionym smakołykami stole uczniowie zaprezentowali piękny program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Dzieci z przejęciem odtwarzały swoje role, a zaproszeni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja bardzo dopisała. Na uroczystość przybyło wiele babć i dziadków. Dzieci wraz z rodzicami przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Notatka: p. Elżbieta Kociela