Dodane przez admin dnia 27 maj 2013

Powiatowy Konkurs Recytatorski - 2013

17 maja w RCK- u w Kołobrzegu odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski "Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta polne".

Powiatowy Konkurs Recytatorski - 2013

Udział w nim wziął uczeń klasy III c - Wojciech Michalski, który zmagał się z reprezentantami z sześciu gmin i uczniami kołobrzeskich szkół. Choć stres i trema dawała się we znaki wszystkim uczestnikom, Wojtek zdobył wyróżnienie w swojej kategorii ("Ptaszęt") wierszem Jana Brzechwy pt. „Grzyby”.

Dziękując bardzo gorąco Wojtkowi, pani Bibliotekarce Jolancie Gruszczyńskiej i pani Annie Olejnik – wychowawczyni, życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Brawo !!!

Notatka: p. Anna Olejnik