Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Kornela Makuszyńskiego "Zwycięży uśmiech" - 2014
Dodane przez admin dnia 07 kwiecień 2014

Konkurs organizowało Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu w dniu 04. 04. 2014 r. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz popularyzacja wiedzy o życiu i wzorczości Kornela Makuszyńskiego. Naszą szkołę reprezentował trzyosobowy zespól uczniów z klasy VI B:

• Bartosz Nowosad,
  • Adrian Protasiuk,
  • Filip Szałkowski.

Konkurencje konkursowe zawierały: puzzle, test wyboru, odpowiedzi na pytania związane z fragmentami filmów nakręconych na podstawie powieści Kornela Makuszyńskiego.

Nasz zespół wykazał się dużą wiedzą i dobrą znajomością zagadnień konkursowych. Chłopcy zdobyli I miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom!

Opiekun: p. Jolanta Gruszczyńska