Dodane przez admin dnia 19 luty 2012

Pasowanie na czytelnika - 2012

17 lutego w naszej bibliotece odbyło się pasowanie uczniów kl. I d na czytelników.

Pasowanie na czytelnika - 2012

Uroczystość została przygotowana przez panią bibliotekarkę Jolantę Gruszczyńską. "Spotkanie z bajką" prowadziły uczennice z klas starszych. Pierwszoklasiści musieli wykazać się wiedzą na temat zasad poszanowania książek oraz zachowania w bibliotece. Po zaliczeniu wszystkich prób dzieci złożyły przyrzeczenie, że będą szanować książki. Nastepnie pani Jola kolejno pasowała uczniów dotykając ich ramienia książką. Klasa I d otrzymała pamiątkowy dyplom.

Na zakończenie wizyty w bibliotece wszyscy uczniowie wypożyczyli po raz pierwszy książeczkę i otrzymali wykonane przez uczennice z klas starszych zakładki.

Serdecznie gratulujemy!