Dodane przez admin dnia 28 czerwiec 2016

BAL SZÓSTOKLASISTÓW ROCZNIK 2015/2016

,, Poloneza czas zacz±ć..."

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

BAL SZÓSTOKLASISTÓW ROCZNIK 2015/2016

,, Poloneza czas zacz±ć..."
Dnia 17 czerwca 2016 r. odbył się w szkole Nasz pierwszy w życiu uroczysty Bal. Na ten dzień czekali¶my od wielu miesięcy. Od maja uczyli¶my się kroków i figur poloneza pod kierunkiem p. Aldony Przybylskiej, za co bardzo serdecznie jej dziękujemy.
Otwarcie Balu rozpoczęło się od przecięcia wstęgi przez pani± Dyrektor Agnieszkę Grzegorczyk -Maziarz. Od¶więtnie ubrani, przyozdobieni w kotyliony zatańczyli¶my polski uroczysty taniec ,,Polonez”.
Wszyscy byli¶my bardzo wzruszeni i szczę¶liwi. Rodzice przygotowali Nam wy¶mienity poczęstunek. Rada Rodziców szkoły ufundowała pyszny tort. Były też podziękowania, kwiaty, dużo u¶miechu i wspaniała zabawa.
Rodzicom, wychowawcom i Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za przygotowanie tak wspaniałej imprezy, któr± będziemy pamiętać przez wiele lat.
Dziękujemy! Szóstoklasi¶ci rocznik 2015/216.

Notatka: p. H. Zawada, p. A. Przybylska. Film: p. E. Leszczyńska. Zdjęcia: p. E.Kamińska