Dodane przez admin dnia 23 październik 2014

Dni Kultury Chrześcijańskiej - 2014

Uczniowie naszej szkoły pierwszy raz uczestniczyli w Dniach Kultury Chrześcijańskiej przedstawiając spektakl slowno-muzyczny pt. Kawiarniane wspomnienia o Janie Pawle II, które odbyły się w kościele Podwyższenia Świętego Krzyża w Kołobrzegu przy ul. Jedności Narodowej 68. W spektaklu wzięło udział 12 uczniów głównie z klas IV a, III b, V a, VI a.

Oto uczniowie biorący udział w spektaklu:
Julia Urzendowska
Patryk Podbrzeski
Julia Borkowska
Patrycja Łapczuk
Paulina Pastewska
Paulina Mikołajczyk
Gabryś Rzewuski
Nikola Kmieć
Weronika Kościelna
Martyna Celuch
Wiktoria Świtoń
Małgorzata Chlebos

Bardzo dziękuję rodzicom za pozwolenia, aby dzieci w godzinach popołudniowych mogły uczestniczyć w w/w uroczystości. Cieszę się i bardzo dziękuję, że z nami był obecny Poczet Sztandarowy naszej Szkoły im. Jana Pawła II.

Jeszcze raz dziekuję dzieciom za ich świadectwo i obecność.

Notatka: p. Krystyna Zachaczewska