Dodane przez admin dnia 20 październik 2018

Pan kiedyś stanął nad brzegiem … - 2018

Tymi słowami rozpoczął się w naszej Szkole XVIII Dzień Papieski. Uczniowie klasy III a i klasy III b przygotowali piękny apel poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II w 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową. Klasa III a zajęła się oprawą muzyczną. W ich repertuarze znalazła się "Barka” , "Miłość Twa", "Wy jesteście na ziemi światłem mym", oraz "Oto jest dzień".
Natomiast klasa III b przedstawiła ciekawe wydarzenia z życia naszego patrona. Miłą niespodziankę sprawili nauczyciele klas I – III i w hołdzie Janowi Pawłowi II zaśpiewali pieśń "Wadowice moje miasto”. Po występie uczniowie nagrodzili ich burzą oklasków.
Obecna wśród nas Pani Dyrektor podziękowała dzieciom i nauczycielom, była dumna z uczniów i przypomniała im słowa Jana Pawła II o tym aby czynić dobrze drugiemu i być dobrym człowiekiem w szkole, w domu.
Jako osoba odpowiedzialna za apel chciałabym podziękować: panu Tomaszowi Krzewinie, panu Pawłowi Szalowi, pani Danucie Pełka, panu Pawłowi Myszyńskiemu za pomoc.
Dziękuję również rodzicom klas III a i III b.

Notatka: p. Krystyna Zachaczewska