Dodane przez admin dnia 21 kwiecień 2013

Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne - 2013

Dnia 12 kwietnia 2013 r. w Regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu odbyły się Eliminacje Miejskie Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne". Naszą szkołę reprezentowali laureaci eliminacji szkolnych.

Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne - 2013

Dnia 12 kwietnia 2013 r. w Regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu odbyły się Eliminacje Miejskie Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne". Naszą szkołę reprezentowali laureaci eliminacji szkolnych:

• w kategorii „Ptaszęta”:
    Wojciech Michalski - kl. III c - opiekun P Anna Olejnik
    Patrycja Jandura - kl. III b - opiekun P. Kociela Elżbieta, P. Markiewicz-Małek Anna
  • w kategorii „Ptaszki”
    Maciej Iwańczyk - kl. V a - opiekun P. Anna Ziółkowska
    Wiktoria Świtoń - kl. IV a - opiekun Magdalena Korytowska
    Michał Żybura - kl. VI b - opiekun P. Elżbieta. Milcarz

Poziom eliminacji miejskich był wysoki, uczestnicy konkursu wykazywali się licznymi umiejętnościami i uzdolnieniami recytatorskimi a często i aktorskimi. Talentów nie brakowało. Nasi uczniowie - Maciej Iwańczyk i Michał Żybura otrzymali 2 wyróżnienia, Wojciech Michalski zakwalifikował się do Eliminacji Powiatowych Turnieju Recytatorskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom.

Notatka: p. Jolanta Gruszczyńska