Dodane przez admin dnia 27 maj 2014

III Mini Olimpiada Sportowa z Elementami Matematyki - 2014

23 maja odbyła się „III Mini Olimpiada Sportowa z Elementami Matematyki” zorganizowana przez Prywatną Szkołę Podstawową „Morska Kraina”. Olimpiada składała się z zabaw zręcznościowych w formie wyścigów oraz gier i zabaw matematycznych, które uczniowie wykonywali na końcu toru. Reprezentacja naszej szkoły składała się z trzech pięcioosobowych drużyn z klas I – III. W zmaganiach sportowo – matematycznych klasy pierwsze zajęły V miejsce, klasy drugie III miejsce i klasy trzecie V miejsce. Po podsumowaniu wyników wszystkich klas zawodnicy naszej szkoły wypracowali dla szkoły III miejsce.

Notatka: p. Aneta Nowak