NAJSYMPATYCZNIEJSZY CHŁOPAK W SZKOLE – laureat plebiscytu - 2017
Dodane przez admin dnia 04 październik 2017

NAJSYMPATYCZNIEJSZY CHŁOPAK W SZKOLE – laureat plebiscytu - 2017

Sprawiający przyjemne wrażenie, przychylny, życzliwy, miły ... to słownikowa definicja objaśniająca znaczenie przymiotnika „sympatyczny”, który to charakteryzuje tegorocznego laureata plebiscytu z okazji Dnia Chłopaka, przypadającego na dzień 30 września. Tytuł „Najsympatyczniejszego chłopaka szkoły” otrzymał uczeń klasy III „b” – Wojciech Budzich. Wojciech uzyskał największą liczbę głosów w szkolnym plebiscycie, zorganizowanym przez opiekunów Parlamentu Uczniowskiego. Podczas trwania inicjatywy uczniowie szkoły typowali swoich kandydatów, wrzucając karteczki z imieniem i nazwiskiem ulubionego chłopca do specjalnie na ten cel przygotowanej skrzynki. Laureat został wyłoniony spośród chłopców z klas I – VII. Uczniowi zostanie wręczony pamiątkowy dyplom oraz nagroda rzeczowa.

Oprócz serdecznych gratulacji życzymy Wojtkowi nieustannej pogody ducha i dzielenia się swym promiennym uśmiechem z całą naszą szkolną społecznością!

Notatka: Opiekunowie Parlamentu Uczniowskiego