Wyniki międzyszkolnego i przedszkolnego konkursu plastycznego „WIELKANOC MA MOC” - 2017
Dodane przez admin dnia 06 kwiecień 2017

W międzyszkolnym i przedszkolnym konkursie plastycznym „Wielkanoc ma moc” – na najpiękniejszy stroik wielkanocny, wzięły udział dzieci z kołobrzeskich szkół i przedszkoli. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych oraz rozwijanie aktywności twórczej dzieci. Komisja konkursowa w składzie: p. Bożena Ponikiewska, p. Sylwia Trojanowska, p. Julita Adamowicz , wybrała najciekawsze i najbardziej oryginalne stroiki. Przy ocenie prac zwrócono uwagę na : samodzielność wykonania, różnorodność zastosowanych technik oraz estetykę.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Barbara Rybka ( Szkoła Podstawowa nr 5)
II miejsce: Florian Płaczek ( Szkoła Podstawowa nr 5)
III miejsce: Wiktoria Otrembska ( Szkoła Podstawowa nr 5), Bartosz Otrembski ( Szkoła Podstawowa nr 5)

Wyróżnienia:
1) Antonina Pasikowska ( Szkoła Podstawowa nr 5)
2) Urszula Kołtos ( Szkoła Podstawowa nr 5)
3) Zofia Brzozowska ( Przedszkole Miejskie nr 3)

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy!
Nagrody, dyplomy oraz upominki zostaną wręczone do dnia 12.04. 2017 r.

Organizatorzy konkursu: Bożena Ponikiewska, Julita Adamowicz, Sylwia Trojanowska.

Notatka: p. Sylwia Trojanowska