Dodane przez admin dnia 16 kwiecień 2016

Interaktywne zajęcia na temat autyzmu - 2016

W ramach obchodów kwietnia - miesiąca wiedzy o autyzmie nauczycielki Oddziału Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem, Eliza Dziubak i Agnieszka Buszka przygotowały i przeprowadziły w klasach I-III interaktywne zajęcia na temat autyzmu. W atrakcyjnej multimedialnej formie zajęć dzieci mogły bliżej zapoznać się z różnorodnymi trudnościami, na jakie napotykają dzieci z autyzmem. Nie zabrakło także zabawy, w której główną rolę odegrały różne zmysły.

Notatka: p. Agnieszka Buszka