Dodane przez admin dnia 07 marzec 2016

Uczniowski Klub Żeglarski „Błękitni” - 2016

Kolejna propozycja i forma aktywnego spędzania czasu wolnego dla uczniów naszej szkoły z Uczniowskim Klubem Żeglarskim „Błękitni”.

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Uczniowski Klub Żeglarski „Błękitni” - 2016

Dnia 03.03.16 w ¶wietlicy IV-VI odbyło się spotkanie z Panem Kapitanem Mariuszem Górnisiewiczem, który zapraszał i zachęcał uczniów naszej szkoły do zapisów i wzięcia udziału w zajęcia żeglarskich, gdzie można nauczyć się manewrowania jachtami pod żaglami i na silniku.
Zajęcia odbywaj± się dwa razy w tygodniu w soboty i niedziele, w zajęciach mog± wzi±ć udział chłopcy i dziewczynki od lat 7, oraz młodzież i doro¶li.
Po odbyciu szkolenia można uzyskać patenty żeglarskie i motorowodne. Latem organizowane s± obozy żeglarski i rejsy morskie. Najlepsi żeglarze mog± trenować w sekcji regatowej klubu. Uczeń naszej szkoły Wojciech Juszczak z klasy IV a odnosi sukcesy, a w ubiegłym roku wygrał Regaty o Puchar Admirała.
W trakcie zajęć go¶cili¶my również redaktora Radio Kołobrzeg, który nagrywał audycję pt. "Żeglarska przygoda".

Notatka: p. P. Myszyński