Dodane przez admin dnia 20 kwiecień 2016

IV Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej - 2016

8 kwietnia przedstawiciele klas 1-3 i 4-6 reprezentowali naszą szkołę w Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej. Przed szeroką publicznością wystąpiły solistki – Marika Kukiełczyńska, Marika Kuchciak i solista – Mateusz Rosa oraz trzy zespoły : Poliglotki, SixStarS i President. Wszyscy wykonawcy spisali się na medal! Włożyli bardzo dużo pracy w przygotowanie do występu i należą im się gorące podziękowania i gratulacje. Pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym ,, piątkowym” zespołem i potrafimy bawić się piosenką i językiem angielskim dołączając jeszcze do tego piękne układy choreograficzne. Po tegorocznych doświadczeniach wiemy już co zrobić, by w przyszłym roku powrócić z medalem! Brawo dla Was, młodzi artyści!

Notatka: p. A. Waleriańczyk