Dodane przez admin dnia 22 listopad 2016

Omnibus - 2016

Dnia 22.11.2016r. dwanaścioro uczniów z klas trzecich wzięło udział w szkolnym konkursie wiedzy ogólnej „Omnibus”. Uczniowie, którzy stanęli do rywalizacji w tym konkursie wykazali się wszechstronną wiedzą, taką której zakres niejednokrotnie wykraczał poza materiał programowy trzeciej klasy.

Omnibus - 2016

Pytania konkursowe były o różnym stopniu trudności, od bardzo łatwych do trudnych. Podczas zmagań w czterech etapach wyłoniono najlepszych.
I tak kolejno:
I miejsce i tytuł OMNIBUSA zdobyła Zosia Ochocińska uczennica klasy III b
II miejsce zdobył Bartosz Otrembski uczeń klasy III c
III miejsce zdobył Marcel Kamecki uczeń klasy III b

Serdecznie gratulujemy wszystkim , którzy wzięli udział w konkursie, a w szczególności zwycięzcom. Brawo!!! Anna Głąbik i Alicja Duwe

Notatka: p. A. Głąbik i A. Duwe