Międzyszkolny Konkurs „Czytam, wiem, rozumiem” - 2010
Dodane przez admin dnia 19 maj 2010

Międzyszkolny Konkurs „Czytam, wiem, rozumiem” dla uczniów kl. III kołobrzeskich szkół podstawowych - 2010

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” dla uczniów klas trzecich kołobrzeskich szkół podstawowych.

Drodzy nauczyciele i uczniowie klas trzecich!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolny Konkurs „Czytam, wiem, rozumiem” dla uczniów klas trzecich kołobrzeskich szkół podstawowych.

CELE:

• umiejętność samokontroli,
  • umiejętność zgodnego współzawodnictwa,
  • umiejętność koncentracji uwagi, czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia,
  • umiejętność analizy tekstu,
  • umiejętność wykorzystywania wiedzy o otaczającym świecie.

ORGANIZATOR:
    Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu

TERMIN:
    9 czerwca 2010 rok, godzina: 9:00

MIEJSCE:
    Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
    w Kołobrzegu
    ul. Arciszewskiego 20

REGULAMIN KONKURSU:

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas trzecich kołobrzeskich szkół podstawowych.
    2. Każda szkoła wybiera dwóch przedstawicieli klas trzecich (np. w drodze wewnątrzszkolnych eliminacji).
    3. Konkurs zostanie przeprowadzony dnia 9 czerwca 2010 roku o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu przez nauczycielki nauczania zintegrowanego: mgr Sylwię Kamecką, mgr Elżbietę Leszczyńską, mgr Annę Olejnik i mgr Ewę Smaruj.
    4. Uczniowie przyjeżdżają na konkurs wraz z opiekunami.
    5. Na każde zadanie jest ograniczony limit czasu.
    6. Prosimy o potwierdzenie udziału w konkursie do dnia 7 czerwca 2010 roku na adres szkoły:

Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Jana Pawła II w Kołobrzegu
    ul. Arciszewskiego 20

lub telefonicznie: 094 35 16 241 (prosić panią: Elżbietę Leszczyńską lub Ewę Smaruj).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!