Finał wojewódzki IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - 2013
Dodane przez admin dnia 08 październik 2013

W Gryfinie dniu 03.10.2013r. odbył się finał wojewódzki IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w którym III miejsce zajął zespół VI B SP 5 Kołobrzeg w kategorii chłopców starszych 12-13 lat.

Rozszerzona zawartość newsa

Brązowe medale zdobyli Nowosad Bartosz, Adrian Protasiuk, Filip Szałkowski, Marek Chmarzyński, Wiktor Kosmala, Mateusz Zaniewicz, Mateusz Zborowski, Szymon Wiśniewski, Marek Sokołowski, Jakub Chwoszczyński.
Opiekunem zespołu była p.Karolina Willama i p. Ryszard Kaliciński.

Zwyciężył zespół Gimnazjum 1 Barlinek przed "Sokoły" Chociwel.

Organizatorzy wyjazdu dziękują p. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 Hannie Rydzkowskiej- Fortuna i p. Romanowi Klebańskiemu z firmy Turystycznej KUR-TUR za wsparcie finansowe podczas Turnieju eliminacyjnego i finałowego.

Notatka: p. Ryszard Kaliciński