Dodane przez admin dnia 28 maj 2017

Klasa III d w Straży Pożarnej - 2017

W czwartek 16 maja klasa III d miała przyjemność brać udział w uroczystym otwarciu sali edukacyjnej oraz lekcji prowadzonej przez pana strażaka. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób reagować, gdy pojawi się pożar w naszym mieszkaniu. Nowa sala edukacyjna jest wyposażona w m.in. sprzęt kuchenny, z którego wydobywa się dym oraz alarm przeciwpożarowy. Uczniowie ćwiczyli w jaki sposób zgłaszać pożar przez telefon, jakie podawać informacje oraz jak należy się ewakuować. Po lekcji pełnej emocji czekał na nas poczęstunek - pyszny tort . To był bardzo udany dzień! :)

Media: www.e-kg.pl

Notatka: p. Ewa Jeziorska