Dodane przez admin dnia 17 wrzesień 2014

Rodzice i uczniowie

Uprzejmie informujemy, że Policja Zachodniopomorska wspólnie z Fundacją „Razem Bezpieczniej”, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego po raz kolejny zaprasza dzieci i młodzież do udziału w wojewódzkim konkursie pod nazwą „Profilaktyka Oczami Młodzieży”.

Rodzice i uczniowie

Konkurs, którego celem jest propagowanie idei bezpieczeństwa postrzeganego przez pryzmat doświadczeń i opinii młodego człowieka, od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem placówek oświatowych oraz gminnych i miejskich ośrodków kultury. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w imieniu organizatorów pragniemy zaprosić uczniów województwa zachodniopomorskiego, do udziału w konkursie i przedstawienia kolejnych ciekawych prac, które w konsekwencji pokażą w jaki sposób o trudnych zagadnieniach i tematach dotyczących osobistego bezpieczeństwa potrafią powiedzieć młodzi mieszkańcy naszego województwa.

Koordynatorem i opiekunem konkursu w szkole jest Pani Milena Garbacz Zatorska – psycholog szkolna. Chętnych uczniów zapraszamy do konsultacji z panią psycholog w celu omówienia tematu prac i pomocy przy projektach.

Prace należy składać bezpośrednio do gabinetu psychologa bądź drogą mailową do dnia 24.10.2014 r. ( piątek ). Do każdej pracy psycholog opracuje scenariusz zajęć psychoedukacyjnych.

Notatka: p. Milena Garbacz-Zatorska