Dodane przez admin dnia 20 wrzesień 2015

ŚWIATOWY TYDZIEŃ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI - 2015

W dniach 3 – 10 października 2015 r. obchodzony jest ŚWIATOWY TYDZIEŃ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI.

ŚWIATOWY TYDZIEŃ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI - 2015

Dnia 8.10.2015 r. (czwartek) w świetlicy szkolnej odbędzie się wystawa zwierząt domowych połączona z prelekcją zoologiczną. W tym dniu prosimy o przyniesienie zwierząt w klatkach, pudełkach bądź terrariach. Zwierzęta mogą być pozostawione w świetlicy do godz. 16- tej. Zapraszamy do udziału w zbiórce suchej karmy dla zwierząt na rzecz schroniska.

Uczniów klas I- VI zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „ Kochamy zwierzaki”. Fotografię przedstawiającą ulubionego zwierzaka (formatu 13 x 18) należy dostarczyć do 5 października p. Julicie Adamowicz. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Osoby odpowiedzialne: Bożena Ponikiewska, Sylwia Trojanowska, Julita Adamowicz

Notatka: p. Sylwia Trojanowska