Dodane przez admin dnia 26 kwiecień 2014

Ziemia dla wszystkich - 2014

W dniu 16.04.2014 roku w naszej szkole odbył się konkurs "Ziemia dla wszystkich", w którym brały udział wszystkie klasy. Uczniowie przygotowywali prace plastyczne związane z tematyka ekologii, Ziemi jako planety. Klasy I – III wykonywały swoje prace plastyczne jako cały zespół klasowy, natomiast klasy IV – VI wykonywały prace w zespołach trzy osobowych, reprezentując swoja klasę.

Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych uczniów, wyrobienie w nich odpowiedzialności za stan środowiska, uwrażliwianie na piękno krajobrazu naturalnego jak również kształtowanie umiejętności prawidłowej i skutecznej komunikacji interpersonalnej, współdziałanie w grupie, wspólne działanie mające na celu twórcze rozwiązywanie problemów.

Prace naszych wychowanków można podziwiać na wystawie szkolnej na holu I, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi.

Wyniki konkursu:
Na poziomie klas IV - VI
Miejsce I – VI B
Miejsce II – IV A
Miejsce III – VI C

Na poziomie klas I – III
Miejsce I – III A
Miejsce II – I A
Miejsce III – I C

Organizatorami konkursu były: p. Justyna Całkowska, p. Magdalena Korytowska, p.Elżbieta Leszczyńska.

Notatka: p. Justyna Całkowska