Dodane przez admin dnia 09 marzec 2010

Konkurs plastyczny „To lubię w mojej szkole…” - 2010

Dnia 01. marca 2010r. miał miejsce finał konkursu plastycznego na plakat lub folder reklamujący naszą szkołę. Pomysłodawczyniami konkursu były Panie: Karolina Willma, Elżbieta Leszczyńska i Barbara Przychoćko.
Konkurs skierowany był do uczniów z klas I-III i IV-VI. Technika wykonania prac była dowolna, liczył się jednak oryginalny pomysł i estetyka.

Nadeszło bardzo wiele interesujących i niepowtarzalnych prac. Autorzy najciekawszych otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.

A oto finaliści:

W kategorii klas I-III:

• I miejsce - Edyta Sagan (IIIc)
  • Wyróżnienia: - Julia Boruszczak (Ib), Oliwia Rogaczewska (IIa), Marcin Jesiak (Ib)

W kategorii klas IV-VI:
  • I miejsce - Krzysztof Marcinkowski (Vb)
  • Wyróżnienia: Katarzyna Rodziewicz (Vb), Sandra Trenkler (Vc), Jakub Jagieła (Vb)

Zwycięskie prace można podziwiać na I holu, tuż przy głównym wejściu.
    Gratulujemy!