Dodane przez admin dnia 23 listopad 2010

Nasza szkoła pięknieje - 2010

Na przekór powszechnej niemożności szkoła pięknieje na naszych oczach. Dyrektor Naszej Szkoły konsekwentnie prowadzi remonty: korytarz za korytarzem, sala za salą. Właśnie został zakończony remont II holu.

Nasza szkoła pięknieje - 2010

Właśnie został zakończony remont II holu. Położono kolorową wykładzinę, która nie tylko zdobi, ale jest także rozrywką dla naszych najmłodszych uczniów. Przygotowane zostały specjalne gry: Klasy, Figury, Gąsienica. Teraz nie tylko lekcje wf są atrakcyjniejsze, ale i podczas przerw międzylekcyjnych można czas wykorzystać na ciekawą zabawę.

Zapraszamy do naszej galerii.